Getty Images/Stuart Franklin

24.08.2019 | 19.28 > 19:29

Vardaru derbi Skoplja, gol Avramovskog

Fudbaleri Vardara pobedili su Rabotnički u derbiju Skoplja, u okviru trećeg kola prve lige Severne Makedonije, rezultatom 2:0.

Vardar logo

SK

Vardar je oba pogotka postigao u drugom poluvremenu.

U 56. minutu je Bojan Kolevski doveo domaće u vođstvo, pošto je naleteo na odbitak golmana gostiju Šiškovskog, da bi potvrda trijumfa stigla u nadoknadi vremena.

Igrao se 90+2. minut, kad je nekadašnji igrač Crvene zvezde Danijel Avramovski postavio konačan rezultat.

Crveno-crnima to je prvi trijumf u sezoni, posle poraza i remija, i sa četiri boda zauzimaju četvrto mesto na tabeli.

Rabotnički ima tri poena i zauzima osmu poziciju.

Vardar gostuje Renovi u sledećem kolu, dok će Rabotnički ugostiti Akademiju Pandev.

Pogledajte tabelu prve lige Severne Makedonije.