Akademija Pandev nastavlja sa trijumfima

U nedelju su odigrana četiri meča trećeg kola Prve makedonske fudbalske lige.

lopta, mutna

Alexander Hassenstein/Bongarts/Getty Images

Akademija Pandev je nastavila sa dobrim partijama i ovoga puta je slavila protiv Boreca rezultatom 2:0.

Domaćini su poveli u nadoknadi prvog poluvremena golom Dorieva, da bi Tanušev u 50. minutu stavio tačku na rezultat.

Fudbaleri Škendije i Makedonije GP su odigrali nerešenim rezultatom 1:1. Padu je Makedoniju u 38. minutu doveo u prednost, da bi Bejtuali tri minuta kasnije izjednačio.

Utakmica između Škupija i Renove završena je rezultatom 2:2. Dvostruki strelac za Škupi je bio Jurina, dok se dva puta u strelce upisao Selmani.

Struga Trim i Lum je slavila protiv Sileksa sa 2:1. Golove za pobedničku ekipa je postigao Kirovski, dok je strelac za Sileks bio Grozdanoski.