Getty Images/Stuart Franklin

28.08.2019 | 19.20 > 19:21

Petica Vardara za drugo kolo kupa

Vardar Skopje

Fudbaleri Vardara plasirali su se u drugo kolu kupa Severne Makedonije pobedom nad Kamenicom na strani sa 5:0.

Vardar logo

SK

Ekipa iz Skoplja je do trijumfa nad drugoligašem stigla praktično već u prvom poluvremenu, pošto je tad imala tri gola prednost.

Strelci su bili Cvetanoski u četvrtom, Ibiši u 30. i Ignatov u 39. minutu.

Crveno-crni se tu, ipak, nisu zaustavljali, pa su do kraja još dvaput tresli mrežu Kamenice. Cvetanoski je ponovo pogodio u 62. minutu, a konačan rezultat postavio je Danijel Avramovski u 83.