Getty Images/Stuart Franklin

19.10.2019 | 16.33 > 16:35

Vardaru bod protiv Makedonije ĐP

Fudbaleri Vardara remizirali su sa Makedonijom ĐP na gostovanju u 10. kolu Prve lige Severne Makedonije rezultatom 1:1.

Vardar logo

SK

Oba pogotka u skopskom derbiju viđena su u drugom poluvremenu. Već na otvaranju, u 46. minutu, bivši igrač Crvene zvezde Danijel Avramovski je doveo Vardar u vođstvo, da bi u 67. Jašaroski izjednačio i postavio konačan rezultat.

Vardar ostaje na drugoj poziciji sa 20 bodova, jednim manje od lidera Akademije Pandev, koja ima i meč manje, dok je Makedonija treća sa 15.

Sileks je golovima Blagojevića u 68, Dodeva u 83. i 90+2. pobedio Renovu kod kuće 3:0, a oba tima su meč završila sa desetoricom. Najpre je Sadiki isključen za goste u 26, da bi potom u 75. fudbaler domaćih Žeravica zaradio drugi žuti.

Borec je pobedio Škupi kod kuće 2:1, dok je Silkes savladao Renovu 3:0.

Pogledajte tabelu Prve lige Severne Makedonije.