Catherine Ivill/Getty Images

03.11.2019 | 15.59 > 16:03

Škendija i Vardar sigurni, nula na Čairu

U nedeljnim mečevima 13. kola prvenstva Severne Makedonije pobede su ostvarili Sileks, Škendija i Vardar, dok je jedan meč završen bez pobednika.

Lopta, fudbal

Michael Regan/Getty Images

Sileks je u gostima bio bolji od Makedonije 1:0.

Jedini gol u Skoplju postigao je Blagojević u 30. minutu.

Škendija je deklasirala Borec sa 4:0.

Strelci su bili Alimi, koji je postigao tri gola i Ibraimi.

Vardar je pred svojim navijačima bio siguran protiv Renove sa 2:0.

Golove u na Areni Toše Proeski postigli su Avramovski u 20. i Popzlatanov u 89. minutu.

Vardar je lider tabele sa 30 bodova, pet više od Akademije Pandev.

Makedonija: Škendija bolja od Pelistera

Škendija pobedila je kao gost Pelister 3:1 u šampionatu Severne Makedonije. Domaći tim je poveo u petom minutu golom Tanuševa, a izjednačio je Ahmedi u 23. Trijumf lideru doneli su Dorijev u 68. i Ibraimi u 86. minutu iz penala.

Murinjo se žalio - u Skoplju promenjeni golovi!

Fudbaleri Totenhema pobedili su ekipu Škendije rezultatom 3:1 u meču trećeg kola kvalifikacija za Ligu Evrope, a duel u Skoplju imao je neočekivan uvod.

Totenhem 'preživeo', Rijeka ide dalje, Hajduk ispao

Fudbaleri Totenhema plasirali su se u poslednju rundu kvalifikacija za plasman u Ligu Evrope pošto su u Skoplju pobedili severnomakedonskog predstvanika Škendiju rezultatom 3:1.

Murinjo održao reč, Igor ima sliku (FOTO)

Pred utakmicu Škendije i Totenhema, jedan novinar iz Severne Makedonije je zatražio da se slika sa Žozeom Murinjom kako bi na taj način odao počast svom pokojnom ocu koji je obožavao Portugalca.