U nedelju je duelom Rabotničkog i Škednije kompletirano 14. kolo makedonskog fudbalskog šampionata.

lopta, mutna

Alexander Hassenstein/Bongarts/Getty Images

Fudbaleri Škednije slavili su nakon preokreta na gostovanju Rabotničkom 2:1.

Rabotnički je poveo već u šestom minutu golom Sarakoskog, a Ibraimi je sa bele tačke izjednačio u 19.

Škednija je do celog plena došla u prvom minutu nadoknade novim golom Ibraimija.

Škedniji je ovo šesta pobeda u sezoni, a Rabotnički je doživeo novi udarac i deveti poraz.

Škendija i Vardar sigurni, nula na Čairu

U nedeljnim mečevima 13. kola prvenstva Severne Makedonije pobede su ostvarili Sileks, Škendija i Vardar, dok je jedan meč završen bez pobednika.

Remi Akademije Pandev i Rabotničkog na startu 13. kola

U prvoj utakmici 13. kola makedonske lige, Akademija Pandev i Rabotnički igrali su nerešeno 1:1.

Kiks Akademije Pandev, Vardar sâm na čelu

Ekipa Boreca priredila je najveće iznenađenje u 12. kolu Prve lige Makedonije, pošto je savladala Akademiju Pandev 1:0.

Avramovski za pobedu Vardara protiv Rabotničkog

Fudbaleri Vardara savladali su Rabotnički sa 2:0 u prvom meču 12. kola prvenstva Severne Makedonije.