30.11.2019 | 16.24 > 16:29

Komplikuje se borba za vrh, remizirali MGP i Struga

Fudbaleri Makedonije Gjorče Petrov remizirali su na svom stadionu u Skoplju 1:1 sa ekipom Struge u prvom meču 17. kola makedonskog šampionata i tako izbili na četvrto mesto tabele.

Makedonija Gjorče Petrov, Struga Trim Lum

Sport Klub Printscreen

Gosti iz Struge došli su u vođstvo već u prvom minutu preko Fljorenta Osmanija u prvom minutu, a već u sedmom minutu meča postavljen je konačana rezultat - 1:1.

Strelac je bio Brazilac Padu, kojem je to bio treći gol u sezoni.

Makedonija GP je na četvrtom mestu tabele sa 23 boda, a u narednom kolu će igrati u gradskom derbiju protiv Škupija, dok je Struga, koja ima takođe 23 boda, ali je šesta, u narednom kolu domaćin Borecu.

U sredu je Vardar igrao nerešeno 2:2 sa Sileksom, ali je uprkos tome ostao na čelu tabele.