04.12.2019 | 18.50 > 19:02

Kup: Rabotnički odoleo Škendiji

Odigrani su prvi mečevi četvrtfinala fudbalskog kupa Severne Makedonije. Derbi je odigran u Tetovu gde je aktuelni šampion dočekao Rabotnički.

FK Shkendija

Bilo je 1:1. Poveo je domaćin golom Brazilca Stenija Žuniora već u osmom minutu. Ipak, u 33. minutu iskusni 31-godišnji Dragan Stojkov postigao je gol za 1:1. Do kraja gosti su uspeli da se odbrane i zadrže odličan rezultat, a u nadoknadi vremena ostali su sa desetoricom, pošto je kolumbijski internacionalac Sebastijan Erera dobio drugi žuti, odnosno crveni karton. Revanš meč igra se tek 4. marta naredne godine u Skoplju.

Ostali rezultati: Škupi - Akademija Pandev 0:1, Struga Trim&Lum - Renova 0:0, Bregalnica - Labuništa 1:0.