Dave Thompson/Getty Images

04.03.2020 | 16.34 > 16:35

Škendija i Akademija Pandev u polufinalu Kupa

Plasman u polufinale Kupa Severne Makedonije izborili su Akademija Pandev, Bregalnica, Škendija i Struga.

Lopta, fudbal

Michael Regan/Getty Images

Akademija Pandev je u revanš meču četvrtfinala protiv Škupija odigrala nerešeno 1:1.

Dorijev je u 61. minutu doneo prednost Akademiji, a Darboe je u 75. pogodio za izjednačenje.

Bregalnica je bila sigurna na gostovanju ekipi Labunište 4:1.

Škendija i Rabotnički su remizirali 2:2 na Areni Toše Proeski.

Povela je Škendija golom Nafiuja u 38. minutu, a Jevtovski je iz penala doneo izjednačenje Rabotničkom u 72. minutu.

Tri minuta kasnije Škendija je stigla do novog vođstva golom Ibraimija, a konačan rezultat postavio je Krstovski u 85. minutu.

U poslednjem meču dana Struga je u gostima bila bolja od Renove rezultatom 2:1.