AMA/Corbis via Getty Images)

14.08.2020 | 19.38

Golovi, preokret, ali bez pobednika u Kratovu

U prvoj utakmici drugog kola makedonske Prve lige ekipe Sileksa i Pelistera podelile su bodove u Kratovu - 2:2.

Fudbal, fudbalska lopta

Octavio Passos, Getty Images Sport

Sileks je posle silnog starta i pobede u gostima od 6:0 protiv Belasice ovog puta morao da se zadovolji samo bodom iako je u jednom trenutku uspeo da preokrene rezultat protiv gostiju iz Bitolja.

Pelister je poveo već u 6. minutu, strelac je bio Fazliju, da bi bivši igrač ovog kluba Mustafov u 43. izjednačio, a Ivanovski u 53. minutu doneo prednost domaćem timu. Međutim, Tanušev je u 76. minutu postigao drugi gl za goste i postavio konačan rezultat meča.

Trenutno su oba tima na čelu tabele sa po četiri boda. Naravno, sa utakmicom više u odnosu na ostale klubove.