20.04.2018 | 23.41 > 23:45

Vukčević strelac u trijumfu Brage

Braga je u prvom duelu 31. kola portugalske lige savladala ekipu Maritima rezultatom 2:0.

Braga

Getty Images/EuroFootball

Braga

Za tim Brage, koji se ovom pobedom probio na treće mesto i izjednačio po broju bodova sa Sportingom golove su postigli Nikola Vukčević i Paulinjo.

Crnogorski reprezentativac je domaćina doveo u vođstvo golom u 52. minutu meča, da bi Paulinjo postavio konačan rezultat tri minuta pre kraja utakmice.

Tim Maritima trenutno zauzima šestu poziciju na tabeli.

Pratite rezultate i tabelu lige na našem sajtu.