12.08.2018 | 01:41 > 01:48

Porto petardom krenuo u odbranu titule

FC Porto

Aktuelni šampion Portugalije Porto u velikom stilu krenuo je u odbranu titule. Na Dragau je savladan Šaveš 5:0, a briljirao je Abubakar.

David Ramos/Getty Images

Kamerunski napadač postigao je prva dva gola u 14. i 20. i asistirao kod trećem Braimiju u 45. minutu. U 71. minutu Korona je povisio na 4:0, a konačnih 5:0 postavio je Marijus Muandilmanđi u 88. minutu.

Setubal je bio siguran kod kuće protiv Aveša 2:0, a gosti su meč završili sa devet igrača. U preostalom meču dana Belenenseš je kao gost minimalnim rezultatom bio bolji od Tondele, koja je meč završila sa desetoricom.