Porto promašio penal pa pobedio Maritimo

Portugal 4. nov 20180:04 > 0:07
Julian Finney Getty Images Sport

U tri subotnja duela devetog kola Primeire viđena su samo četiri gola, a samo je Porto zabeležio pobedu.

Porto je sa 2:0 slavio na gostovanju Maritimu i tako došao do sedme pobede u šampionatu.

Nije bilo golova u prvom poluvremenu, a nakon što je u 64. minutu Marega promašio penal na pogodak se čekalo do 70. minuta. Precizan je za vođstvo gostiju tada bio Otavio.

Tri minuta kasnije, Marega se ispravlja za promašaj sa bele tačke i pogađa za, ispostavilo se, konačnih 2:0.

Domaćin je meč završio sa igračem manje nakon što je u 82. minutu direktan crveni karton dobio Dani.

Portimonense i Belelenseš igrali su 1:1. Oba gola u ovom meču postignuta su sa bele tačke.

Poveo je Portimonense preko Martineza u 66. minutu, a Luka donosi gostima bod u četvrtom minutu nadoknade.

U duelu Boavište i Gimaraeša nije bilo golova.