Carlos Rodrigues/Getty Images

11.01.2019 | 23:05

Lagan posao Benfike na Azorskim ostrvima

Benfica Lisbon

Fudbaleri Benfike pobedili su kao gosti Santa Klaru 2:0 u meču 17. kola portugalske Primere.

Haris Seferović

Carlos Rodrigues, Getty Images Sport

Vodeći gol postigao Haris Seferović u 22. minutu. Za švajcarskog reprezentativca sedmi gol u sezoni. Velikanu iz Lisabona posao je bio olakšan od 44. minuta kada je domaćin ostao sa igračem manje zbog isključenja Fabija Kardosa. Posle samo tri minuta igre u nastavku konačan rezultat postavio je kapiten Žardel.

Za Benfiku je to bila osma pobeda u poslednjih devet ligaških utakmica, a starteri su bili i srpski reprezentativci Ljubomir Fejsa i Andrija Živković.

U centralnom meču kola u subotu od 16 časova i 30 minuta igraju Sporting i Porto, a utakmicu uživo možete pratiti na Sport klubu 3.