Getty Images/Stuart Franklin

16.05.2019 | 21.54 > 21:56

Belenenšeš trijumfom zatvorio sezonu

Fudbaleri Belenenšeša pobedili su Nasional na svom terenu u poslednjem kolu portugalske Primeire rezultatom 3:0.

Lopta, fudbal

Michael Regan/Getty Images

Taj meč praktično nije imao rezultatski značaj ni za jedne ni za druge, pošto je Nasional uoči ovog kola ispao iz lige, a Belenenšeš je osim popravljanja pozicije na tabeli sa osmog na sedmo mesto ostao bez većih mogućnosti.

Uprkos tome, domaći su ubedljivo slavili. Goleadu je otvorio Kikas u 15. minutu, Klejlton je u 47. povisio na 2:0, da bi konačan rezultat postavio Santoš u 79.

U redovima pobednika, Matija Ljujić je igrao 58 minuta, dok za Nasional u timu nisu bili Aleksandar Paločević i Lazar Rosić.

Pogledajte raspored poslednjeg kola i tabelu portugalske lige.