24.08.2019 | 00.42 > 00:44

Primeira: Na jedno meču 'nula', na drugom 'petarda'

U petak uveče su na programu u portugalskoj Primeiri bila dva meča trećeg kola – Vitorija Setubal i Moreirense su remizirali bez golova, a Rio Ave je na domaćem terenu bio bolji od Aveša sa 5:1.

Rio Ave

Henriques Da Cunha/EuroFootball/Getty Images

U nerešenom meču između Vitorije i Moreirensea u Setubalu srpski defanzivac Lazar Rosić proveo je čitav meč na klupi gostujuće ekipe.

Rio Ave je kod kuće „demolirao“ gostujući Aveš, a već u 52. minutu domaćin je vodio sa 3:0, a sva tri gola do tog trenutka postigao je Iranac Mehdi Taremi.

Do kraja meča golove su postigli Nunjo Santoš i Filipe Augusto iz penala, dok je jedini pogodak na meču za goste delo Enca u 77. minutu, ali nije uspeo da u značajnoj meri ublaži poraz svoje ekipe.

Bila je to prva pobeda za Rio Ave u sezoni, pošto su u prvom kolu izgubili od Famalikaoa.

Pogledajte REZULTATE i TABELU portugalske Primeire.