Oleg Nikishin/Getty Images

14.09.2019 | 00.07 > 00:12

Setubal produžio Braginu agoniju

Fudbaleri Setubala savladali su Bragu kod kuće 1:0 u meču petog kola portugalske Primere.

Vasco Fernandes, Setubal

Carlos Rodrigues/Getty Images

U prvom poluvremenu ovog duela Braga je imala mnogo veći posed lopte i čak sedam pokušaja da savlada golmana domaćih. Setubal je međutim imao jedina dva šuta u okvir gola u tom periodu ali su mreže mirovale. U drugom poluvremenu je Braga imala inicijativu, napadala je ali bezuspešno pa je Setubal poveo golom Marokanca Kalida Hačadija u 74. minutu. To je prvi gol ovog fudbalera od kako je došao u portugalsku ligu minulog prelaznog roka.

Do kraja meča je Braga ostala sa igračem manje jer je u nadoknadi isključen Franseržio. Bragi je ovo četvrti uzastopni meč bez pobede.