AMA/Corbis via Getty Images)

10.12.2019 | 00.24 > 00:29

Taremi pogodio i pocrveneo

Fudbaleri Rio Avea savladali su Žil Visente rezultatom 1:0 u poslednjoj utakmici 13. kola prvenstva Portugala.

Mehdi Taremi

Koki Nagahama, Getty Images Sport

Domaći tim je ostvario drugi trijumf u poslednja tri meča i sa 18 bodova šesti je na tabeli, dok je Žil Visente prekinuo seriju od tri pobede i ostao je na 16 bodova.

Utakmica je odlučena u 63. minutu, kada je Mehdi Taremi iz jedanaesterca savladao protivničkog golmana.

Iranski reprezentativac međutim nije završio meč jer je u 87. minutu isključen zbog dve javne opomene.

Benfika je lider prvenstva sa 36 bodova, dok Porto ima četiri manje.

Pogledajte REZULTATETABELU portugalske lige.