15.02.2020 | 00.33 > 00:43

Slavlje Žil Visentea u Setubalu

U prvom meču 21. portugalskog šampionata Žil Visente zabeležio je pobedu u gostima protiv Setubala 2:1 za ulazak u mirniju luku.

lopta

Getty Images/Joern Pollex

Dve ekipe delila su tri boda, a Žil Visente je bio bliži zoni ispadanja. Stoga, jasno je da je ambicioznije ušao u meč. To je dalo rezultat i u 43. minutu preko Lorensija došli do vođstva. U 61. minutu gosti su duplirali prednost preko Lime. Semedo je uspeo da smanji na 2:1, ali Setubal nije mogao da dođe makar do boda.

Obe ekipe imaju po 26 bodova i na deobi su devetog mesta, sa Santa Klarom i imaju 10 bodova više od Portimonensea, prvoeg ispod crte.