Getty Images/Christof Koepsel

07.06.2020 | 00.13 > 00:15

Moreirense se vratio pobedom

U pretposlednjem meču 25. kola Primeire Moreirense je slavio na gostovanju Boavišti.

Getty Images/Patrick Smith

U prvom meču nakon dvoipomesečne pauze Moreirense je slavio na gostovanju Boavišti minimalnim rezultatom 1:0.

Jedini gol na meču postigao je Filipe Soareš samo tri minuta nakon početka drugog poluvremena.

Boavišta je u drugom minutu nadoknade mogla do boda, ali je penal promašio Karaka.

U petom minutu nadoknade domaći su ostali bez Fabijana koji je dobio dva žuta kartona u manje od minut.

Kolo će zaključiti Rio Ave i Fereira duelom koji se igra u nedelju od 22 sata.