29.06.2020 | 00.20

Minimalac Boaviste protiv Santa Klare

Golom Lukasa u 14. minutu Boavista je došla do pobede nad ekipom Santa Klare u 29. kolu Primeire.

Iako je Santa Klara imala nešto više vremena loptu u posedu, obe ekipe imale su dvocifren broj šuteva ka golu rivala.

Jedini viđen gol postignut je u 14 minutu. Posle slobodnog udarca Buena, Lukas je bio najviši u skoku i poslao je loptu u gol.

Sudija Andre Narciso je odlučio da upotrebi VAR, a posle dodatnog pregleda ustanovio je da nije bilo ofsajda i da je gol važeći.

Obe ekipe imaju identičan učinak - po 10 pobeda, osam remija, 11 praza i 38 osvojenih bodova.

Boavista je osma na tabeli, a Santa Klara deveta.