Na programu u subotu popodne u 21. kolu Premijer lige igrano je šest mečeva, a najlepši potez prikazao je fudbaler Vest Hema Endi Kerol, koji je protiv Kristal Palasa izveo fenomenalne "makazice".

Endi Kerol

Stu Forster, Getty Images Sport

Endi Kerol

Vest Hem je posle dva poraza i bez "pobunjenog" Dimitrija Pajea nadigrao Kristal Palas sa 3:0. Heroj je bio Endi Kerol koji je sjajnim "makazicama" u 79. minutu ušao u uži izbor za gol sezone. Pobedu su upotpunili golovima Feguli u 68. i Lancini u 86. minutu.

Premier League

Hal je pobedio Bornmut sa 3:1, uz dva gola urugvajskog napadača Abela Hernandeza u 32. i 50. minutu, autogol Mingsa u 62. minutu, dok je za "Trešnjice" jedini pogodio Stanislas u 3. iz penala.

Arsenal je prilično ubedljivo i bez većih problema stigao do pobede protiv nejakog Svonsija. Rezultat na Liberti stadionu u Velsu je bio 0:4, a strelci su bili Žiru u 37, Kork je u 54. postigao autogol, kao i Noton u 67, dok je Aleksis Sančez u 74. minutu postavio konačan rezultat.

"Loš momak" engleskog fudbala Džoi Barton doneo je pobedu Barnliju protiv Sautemptona (1:0), lepim udarcem iz "slobodnjaka". Problematični fudbaler je igrao prvi meč u Premijer ligi posle dolaska iz Rendžersa početkom godine, dok je na drugoj strani Dušan Tadić igrao do 78. minuta, kada ga je zamnio Rodrigez.

Džoi Barton

Getty Images/Lynne Cameron

Džoi Barton

Austrijski reprezentativac Marko Arnautović je bio strelac dva gola u pobedi Stouka protiv Sanderlenda od 3:1. Igrač srpskog porekla je bio precizan u 15. i 22. minutu, a upisao se i Piter Krauč u 34. minutu. Džermejn Defo je samo uspeo da ublaži poraz golom u 40. minutu.

Votford i Midlzbro su odigrali utakmicu bez golova i skoro bez šansi (0:0).

U prvom meču dana Totenhem je lako pobedio VBA sa 4:0.

Pogledajte kompletne rezultate i tabelu Premijer lige.