Izvor: Clive Mason, Getty Images Sport
Fudbal 15.07.2017 | 13:51 > 13:57

Arsenal slavio u Australiji, sva tri gola u prvom delu

Arsenal FC

Fudbaleri Arsenala savladali su WS Vondererse sa 3:1 u drugom i poslednjem pšrijatlejskom meču na turneji u Australiji.

Olivije Žiru

Izvor: Getty Images/Julian Finney

Arsen Venger je ovaj meč igrao sa praktično dve postave, prva je igrala do 66. minuta, a na poluvremenu je zamenjen samo golman Ospina.

Sva tri gola tim iz Londona postigao je u prvom poluvremenu, a strelci su bili Olivije Žiru u 33, Aron Remzi u 37. i Mohamed Elneni u 44. minutu.

Konačan rezultat postavio je Stiven Luštica u 58. minutu.

Arsenal se sada seli u Šangaj gde će igrati protiv Bajern Minhena, a onda će u Pekingu igrati sa Čelsijem.

LE: Zvezda protiv CSKA, Partizan protiv Plzenja!

Fudbaleri Crvene zvezde u 1/16 finala Lige Evrope sastaće se sa moskovskim CSKA, dok je Partizan na žrebu u Nionu za rivala dobio češkog prvaka Viktoriju Plzenj.

Ako ste nešto propustili - Svi golovi 16. kola PL

Proteklo kolo Premijer lige obeležili su gradski derbiji Mančestera i Liverpula, a uzbudljivo je bilo i na ostalih osam utakmica. U petominutnog videu pogledajte svih 27 golova 16. kola prvenstva Engleske.

HL: Kako je Žiru spasao Arsenal

Sautempton je rano poveo u duelu sa Arsenalom, Tadić je asistirao za Ostina, ali je Olivije Žiru na dva minuta do kraja ipak doneo bod Tobdžijama.

Kako su Tadić i Ostin prevarili Tobdžije (VIDEO)

Sautempton i Arsenal su igrali nerešeno 1:1 u Premijer ligi, a gol za Svece postigao je Čarli Ostin na odličnu asistenciju srpskog reprezentativca Dušana Tadića. Pogledajte.