Izvor: Clive Mason, Getty Images Sport
Fudbal 15.07.2017 | 13:51 > 13:57

Arsenal slavio u Australiji, sva tri gola u prvom delu

Arsenal FC

Fudbaleri Arsenala savladali su WS Vondererse sa 3:1 u drugom i poslednjem pšrijatlejskom meču na turneji u Australiji.

Olivije Žiru

Izvor: Getty Images/Julian Finney

Arsen Venger je ovaj meč igrao sa praktično dve postave, prva je igrala do 66. minuta, a na poluvremenu je zamenjen samo golman Ospina.

Sva tri gola tim iz Londona postigao je u prvom poluvremenu, a strelci su bili Olivije Žiru u 33, Aron Remzi u 37. i Mohamed Elneni u 44. minutu.

Konačan rezultat postavio je Stiven Luštica u 58. minutu.

Arsenal se sada seli u Šangaj gde će igrati protiv Bajern Minhena, a onda će u Pekingu igrati sa Čelsijem.