Vest Hem dobio Fulam, igrači izlazili i vraćali se

Fudbal - video 20. jul 201720:58 > 21:00
Getty images/Jan Kruger

U pripremnom meču dva engleska kluba igranom u Gracu, Vest Hem je povbedio Fulam sa 2:1.

Neposrendo pre početka utakmice, Vest Hem je saopštio da je postignut dogovor sa Leverkuzenom o transferu Čičarita Ernandesa.

Pred nekoliko stotina gledalaca, Vest Hem je bio bolji u prvom poluvremenu, a posle kombinacije mladih napadača Holanda I Flecera, gol je postigao Lanzini u 14. minutu, udarcem sa 16 metara.

Najveću šansu za Fulam u prvom poluvremenu potopustio je Sone Aluko, njegov šut sa 10 metara odbranio je Rendolf.

Na 2:0 povisio je Ešli Flečer u 40, minutm, posle grube greške Dejvida Batona, i usled faula koji je Flečer napravio.

U drugom poluvermenu, Vest Hem je napravio 10 izmena, ali stvari su se vrlo brzo okrenulo na stranu Fulama.

Kapiten Aluko između dvojcie asistirao je mladom  Rajanu Sesenjonu u 81. minutu za konačnih 2:1.

Uitakmici su obeležile brojne leteće izmene igrača koji su izlazili i vraćali se teren, a sudija je kraj svirao u 89. minutu.