Džon Teri rastužio Jokana, pobede vodećeg trija

Fudbal - video 21. okt 201718:00 > 18:09
Getty Images/Barrington Coombs

Fulam srpskog menadžera Slaviše Jokanovića pretrpeo je poraz na gostovanju Aston Vili u 13. kolu engleskog Čempionšipa rezultatom 2:1.

Vila je povela golom nekadašnjeg kapitena Čelsija Džona Terija u 23. minutu, što je bio njegov prvi pogodak u dresu kluba iz Birmingema.

Fulam je uspeo da izjednači preko Stefana Johansona u poslednjim minutu poluvremena, ali je već u četvrtom minutu u nastavku iskusni napadač Albert Adomah doneo pobedu domaćoj ekipi.

Trijumfe su ostvarila sva tri vodeća tima, prvoplasirani Vulverhempton dobio je Preston sa 3:2, Šefld Junajted je bio bolji od Redinga 2:1, Kardif je na gostovanju Midlzbrou trijumfovao minimalnim rezultatom 1:0.

Do tri boda je stigao i Lids na gostovanju Bristolu (3:0), Notingem Forest je savladao Barton Albion 2:0, Brentford i Sanderlend odigrali su uzbudljiv derbi donjeg dela tabele, bilo je 3:3.