Getty images/Michael Regan

14.01.2018 | 16:18

Bornmut nakon preokreta bolji od Arsenala!

Arsenal je u duelu 23. kola Premijer Lige poražen na gostovanju Bornmutu 2:1. Gol za pobedu "Trešnjica" postigao je nekadašnji igrač Liverpula, Džordon Ajb.

Ibe

Mike Hewitt Getty Images Sport

Nakon prvog poluvremena u kome nisu viđeni golovi, Arsenal je poveo u 52. minutu drugim golom Ektora Beljerina u poslednja dva kola.

Prethodno su igrači londonskog tima izveli sjajnu akciju, a asistent Beljerinu bio je Ivobi.

Bornmut je uspeo da izjednači u 70. minutu, kada je Kalum Vilson savladao istrčalog Petra Čeha nakon dobrog centaršuta Rajana Frejzera.

Premier League

Samo četiri minuta kasnije, domaći tim stiže do potpunog preokreta, Džordan Ajb se dobro snašao u šesnaestercu i postigao prvi gol u dresu Bornmuta.

Asistent mu je bio strelac prvog gola, Vilson. Ovo je prva pobeda Bornmuta nad Arsenalom u Premijer Ligi.

Pratite rezultate i tabelu Premijer Lige na našem sajtu.