Luka Milivojević doneo bod Kristal Palasu

Fudbal - video 4. feb 201817:14 > 17:16
Dan Istitene, Getty Images Sport

U prvom nedeljnom meču 26. kola Premijer lige Kristal Palas i Njukasl odigrali su nerešeno 1:1.

Za oba tima remi dolazi nakon poraza u prethodnom kolu, a meč je mogao da bude rešen u korst oba rivala. Po nekoliko dobrih prilika viđeno je sa obe strane, ali rezultat je ostao nepromenjen.

Njukasl je poveo u 22. minutu golom Mohameda Dijame koji je nakon kornera uspeo da se izbori za loptu i duboko uđe u šesnaesterac i loptu sprovede u mrežu.

Kristal Palas je do izjednačenja stigao sa bele tačke u 56. minutu kada je kapiten Luka Milivojević bio siguran izvođač kaznenog udarca.

Kristal Palas je češće napadao u završnici meča, Benteke je imao nekoliko dobrih prilika, ali je odbrana Njukasla odradila svoj deo posla na dobar način.

Domaćin će se možda žaliti na nedosuđen penal u nadoknadi vremena, ali sudija prekršaj Njkasla nije okarakterisao kao faul za penal.

Njukasl od prethodnog meča sa Kristal Palasom u prvom delu sezone ima samo dve pobede u Premijer ligi.

Tabelu pogledajte ovde, kao i sve rezultate i raspored.