Mirne mreže u Votfordu, Milivojević u prečku

Fudbal - video 21. apr 201817:50 > 18:06
Richard Heathcote, Getty Images Sport

Fudbaleri Votforda i Kristal Palasa igrali su 0:0 u 35. kolu Premijer lige.

U ne toliko sadržajnom meču u Votfordu, domaćin je bio konkretan u prvom poluvremenu, dok je gost iz Londona više napadao u drugom delu igre.

Napadač Votforda Stefano Okaka je pogodio okvir gola na početku meča, dok su njegovi saigrači još nekoliko puta pokušali da ugroze golmana Palasa Vejna Henesija, ali su bili bezuspešni.

U 61. minutu srpski reprezentativac Luka Milivojević je mogao da Orlove dovede u vođstvo, ali je njegov slobodan udarac iskosa sa leve strane zaustavila prečka.

Vilfrid Zaha je zatim dobio i žuti karton zbog simuliranja u šesnaestercu Votforda, dok Kristal Palas nije dobio traženi penal. Do kraja susreta fudbaler Palasa Džejms Tomkins je pogodio stativu, ali je ostalo 0:0.

Votford na 12. poziciji na tabeli Premijer lige ima 38 bodova, a Kristal Palas na 15. mestu tri boda manje.