Murinjo: Žao mi je što nemamo kamere u svlačionici

Menadžer Mančester Junajteda Žoze Murinjo rekao je posle trijumfa svog tima nad Votfordom da je predvideo šta će se desiti na „Vikaridž roudu“.

Jose Mourinho

Ross Kinnaird/Getty Images

‚Crveni đavoli‘ su slavili protiv Votforda rezultatom 2:1 zahvaljujući golovima Romelua Lukakua i Krisa Smolinga u razmaku od četiri minuta u prvom poluvremenu. Andre Grej je uspeo da vrati nadu svom timu golom u 65. minutu, ali su do kraja meča mreže mirovale.

Zahvaljujući ovoj pobedi, imamo isti broj bodova kao Totenhem i Arsenal. Imamo između četiri i šest bodova zaostatka u odnosu na najbolje, a da nismo sada pobedili, razlika bi bila veća, očigledno“, istakao je Murinjo.

Portugalski stručnjak je istakao da je znao da njegov tim neće imati lak posao u Votfordu.

Oni su dobar tim, znaju kako da naprave probleme najboljima. I rekao sam igračima na poluvremenu, a ponekad mi je žao što nemamo kameru u svlačionici, jer sam im rekao šta će se tačno desiti, a to je da ovo može da bude utakmica za 4:0 ili 5:0, ili nas čekaju veliki problemi. U drugom poluvremenu smo pojačali naš intenzitet, tada je pao gol i utakmica je bila otvorena do kraja“, naglasio je Murinjo.

Junajted sada ima devet bodova na osmo mestu tabele, šest manje od Čelsija i Liverpula na čelu, dok je Votford četvrti posle prvog poraza sa 12 bodova.