Sari: Nismo imali sreće, loših 25 minuta

Fudbal - video 11. nov 201817:44 > 17:50
Jan Kruger, Getty Images Sport

Menadžer Čelsija Mauricio Sari rekao je posle meča sa Evertonom (0:0) da je njegov tim morao mnogo oblje da odigra na Stamford Bridžu.

Čelsi je bio mnogo konkretniji rival, napadao je tokom svih 90 minuta, a nekoliko izglednih šansi propustili su Morata, Alonso i Vilijan.

Nije mi se svidelo kako smo izgledali tokom prvih 25 minuta. Bili smo spori, nismo ibli opasni po gol gostiju“, rekao je Sari i dodao:

„Takođe, nismo imali ni sreće u nekim važnim momentima. Nisam uopšte zadovoljan, ali sviđa mi se u kom pravcu razvijamo igru“.

Sari na konferenciji za medije nije želeo da govori o spornoj situaciji Bernarda i Ridigera, posle koje je Bernard trebalo da bude kažnjen žutim, a možda čak i direktnim crvenim kartonom.

„Želim da govorim samo o svojim igračima„, kratak je bio Sari i nastavio:

Nismo u najboljoj formi poslednja tri meča, propuštamo neke stopostotne šanse da postignemo gol. Ipak, smatram da je to samo trenutni problem„.

Čelsi je treći na tabeli sa 28 bodova, dok je Everton na devetoj poziciji sa 19 bodova.