SK

14.01.2019 | 01:30 > 01:32

Gvardiola: De Brujne zna gde sam ako ima problem

Manchester City

Menadžer Mančester Sitija Pep Gvardiola je negirao da postoji nesporazum sa vezistom Kevinom De Brujneom, iako su engleski mediji preneli da je Belgijanac nezadovoljan zbog izmene na meču protiv Bartona u Liga kupu.

Kevin de Brujne i Pep Gvardiola

Francesco Pecoraro, Getty Images Sport

Građani su u prvom meču polufinala Liga kupa demolirali Barton sa 9:0, a Kevin de Brujne je bio strelac prvog gola u 5. minutu. Gvardiola ga je potom izveo iz igre u 58. minutu, što je belgijskog fudbalera navodno razljutilo, jer je želeo veću minutažu kako bi popravio formu posle dugog odsustva zbog povrede kolena.

Engleski mediji su preneli da je De Brujne po napuštanju terena negodovao i bio ljut, što Pep Gvardiola nije želeo da potvrdi.

"Ne znam šta se desilo. Sa mnom nije razgovarao, tako da nisam upućen. Ako ima neki problem zna gde sam, ja zaista ne znam šta je bilo. Ne mogu da znam šta on misli, ne znam", rekao je Pep Gvardiola na konferenciji za medije u nedelju.

Mančester Siti u ponedeljak (21,00 - SK1) igra protiv Vulverhemptona u okviru 22. kola i u slučaju pobede ponovo će prići prvoplasiranom Liverpulu na četiri boda zaostatka.

Komentari (7)

Man

Nikogas nemat da e genie, i nikogas nema povtorno da osvoi liga na sampioni, osven ako ne se brati vo barsa ama tie mozat i bez trener da osvojat sve

Građani "devetkom" počastili Pivare

Fudbaleri Mančester Sitija deklasirali su Barton rezultatom 9:0 u prvom meču polufinala Liga kupa.

U engleskom derbiju ovo nije gol, a u srpskom...

Liverpul je na derbiju protiv Mančester Sitija imao sjajnu priliku, ali nije postigao gol, pošto lopta nije prešla punim obimom gol-liniju. Sadio Mane je prvo pogodio stativu, na kraju je Džon Stouns spasao mrežu, a Redsima je falilo 1,2 centimetra da se prizna pogodak.

Pep: Liverpul je trenutno možda i najbolji na svetu

Mančester Siti je posle dva uzastopna poraza u Premijer ligi ostvario pobedu, savladavši Sautempton sa 3:1, ali već im u četvrtak sledi novi duel i to veliki derbi protiv prvoplasiranog Liverpula na "Etihadu".

"Pep je najzahtevnija osoba koju sam upoznao"

Sautempton će u nedelju (15,15 - SK1) biti domaćin Mančester Sitiju, a pred duel na "Sent Merisu" o menadžeru Građana je govorio vezista Svetaca Pjer-Emil Hojbjerg.