Ako je Boli zaslužio crveni, zašto nije i Kompani?

Navijači Liverpula i Mančester sitija dobili su u ponedeljak uveče novi razlog za rapsrave.

Company, Bolly

Printscreen

U prvom poluvremenu meča između Mančester sitija i Vulverhemptona, gosti su u 19. minutu ostali sa igračem manje nakon što je zbog nesmotrenog faula crveni karton dobio Vili Boli.

Sudija Kreg Poson nije razmišljao mnogo, odmah je pokazao crveni karton.

Premier League

Navijači Liverpula već se javljaju na društvenim mrežama sa pitanjem zašto Vensan Kompani nije dobio crveni karton u duelu sa Liverpulom za veoma sličan faul nad Mohamedom Salahom.

Komentari (49)

Džomba

I ove godine, nećete osvojiti ništa. Džabe

Odgovori 2 6

mihail

Možda je start za crveni, možda je B. Silva svojim umićem ili sticajem srećnih okolnosti izbegao težu povredu, ali kada se pažljivo pogleda vidi se da je bio potpuno fit a da Boli nije stigao ni da izađe sa terena. Lekarska ekipa skoro da nije intervenisala a ondah naravno dolazi ruka preko usta da kamere ne “ulove”. Nije opravdanje za Bolija, niti treba da utiče na sudiju, ali nam pokazuje koliko su fudbaleri vešti sa loptom da su isto toliko vešti i u ovakvim situacijama. WAR je neophodan!

Odgovori 1 0

Strah

...osim što je Boly prvo izbio loptu, što znači da je Kompanijev start više za crvenku!

Odgovori 9 3

Vulvsi iznenadili Junajted za polufinale FA Kupa

Fudbaleri Vulverhemptona napravili su veliko iznenađenje i eliminisali Mančester junajted u četvrtfinalu FA Kupa.

Gvardiola: Izvinjavam se!

Mančester siti je savladao Svonsi nakon velikog preokrata i plasirao se u polufinale FA Kupa. Sporan je bio penal za izjednačenja, a treći gol Građana postignut je iz ofsajda. Treći gol je bio i razlog za izvinjenje koje je Pep Gvardiola uputio Svonsiju.

Sumnjiv penal i ofsajd za Sitijevo polufinale

Fudbaleri Mančester sitija obezbedili su plasman u polufinale FA kupa, pošto su savladali Svonsi u Velsu nakon preokreta rezultatom 3:2.