Vukovi preko Bristol Sitija do četvrtfinala FA kupa

Fudbal - video 17. feb 201915:49 > 16:07
Getty Images Sport, Richard Heathcote

Fudbaleri Vulverhemptona pobedili su na gostujućem terenu Bristol Siti rezultatom 1:0, te su se tako plasirali u četvrtfinale FA kupa.

Strelac jedinog gola na utakmici pete runde FA kupa u Bristolu bio je Ivan Kavaleiro u 28. minutu na asistenciju Meta Doertija.

Iako je u prvom poluvremenu viđen jedini pogodak, zanimljivije je bilo u drugom delu igre, iako nije bilo više golova.

Bristol Siti je bio bolji rival u nastavku meča, a na kraju je i golman domaćih Frenk Filding krenuo ka protivničkom golu, ali su se Vukovi odbranili.

U četvrtfinale FA kupa su prošli Milvol, Vulverhempton, Mančester Siti, Brajton i Votford, dok se čekaju pobednici duela Donkaster Rovers – Kristal Palas, Čelsi – Mančester Junajted i Svonsi – Brentford.