Sane: Fokusiramo se na sebe

Fudbaler Mančester Sitija Liroj Sane rekao je posle trijumfa svog tima u mančesterskom derbiju da se ‚Građani‘ fokusiraju samo na sebe u borbi za titulu.

Leroy Sane

Catherine Ivill/Getty Images

Siti je sa 2:0 slavio na „Old Trafordu“, a Sane je bio strelac drugog pogotka, posle asistencije Rahima Sterlinga u 66. minutu, pošto je 15 minuta ranije ušao u igru. Prethodno je Bernardo Silva goste doveo u vođstvo, a na kraju je Siti stigao do 29. trijumfa ove sezone.

Bila je ovo teška utakmica. U prvom poluvremenu smo imali probleme, ali smo na kraju bili dobri. Bili smo strpljivi, igrali smo svoju igru. Pep uvek pokušava da nam pomogne da vidimo šta nismo uradili dobro, kao i ono što jesmo i u pauzi nam je dao primere“, rekao je Sane.

Nemački fudbaler je postavio konačan rezultat na utakmici koja je Siti dovela na korak od titule. ‚Građani‘ tri kola pre kraja sezone imaju bod više od Liverpula.

Na svakoj utakmici, ako sedite na klupi, nadate se da ćete ući u igru, posebno kada je u pitanju derbi. Čekao sam i nadao se, a kada sam ušao i kada mi je Rahim dodao loptu znao sam da moram brzo da reagujem. Pokušavamo da uživamo, vredno radimo i budemo fokusirani na sebe. Sve je u našim rukama“, naglasio je Sane.