Španski fudbaler danas je potpisao petogodišnji ugovor sa klubm iz Londona. Povremeni reprezentativac "Crvene furije" tako je postao drugo najskuplje pojačanje u istoriji Vest Hema, iza Felipea Andersona., koji i dalje drži rekord.

Pored Čekićara za Fornalsa je bio zainteresovan i Napoli, ali je presudila želja fudbalera da se oproba u Premijer ligi.

Sky

E moj Arsenale ti samo stoj i gledaj kakvog igraca si mogao imati za sicu

Odgovori 20 2

Samo na SK: Svi golovi 12. kola Premijer lige

Proteklog vikenda odigrani su mečevi 12. kola Premijer lige. Liverpul je u velikom derbiju pobedio Mančester Siti 3:1, Čelsi je bio bolji od Kristal Palasa, Lester je nastavio sa dobrim rezultatima... Sve golove na jednom mesto pogledajte samo na sajtu Sport Kluba.

Najbolji trenuci PL: VAR kontroverze i prelepi golovi

U subotu je na programu bilo šest mečeva Premijer lige, a najbolje trenutke sa svih mečeva možete, kao i uvek pogledati na televiziji, sajtu i Jutjub kanalu Sport kluba.

Spursi jedva do boda: Milimetri i VAR ih spasli

Fudbaleri Totenhema remizirali su na svom terenu sa Šefild Junajtedom u 12. kolu Premijer lige rezultatom 1:1.

Mane u 90+4. za trijumf Redsa! Preokret Sitija

Lider Premijer lige Liverpul savladao je Aston Vilu na gostovanju, u okviru 11. kola, posle preokreta 2:1. Strelac pobedonosnog pogotka bio je Sadio Mane u 90+4. minutu! I dugoplasirani Mančester Siti je, uprkos zaostatku na poluvremenu, savladao Sautempton sa 2:1.