Gonzalo Iguain vratio se u Juventus, pošto je proteklih šest meseci proveo na pozajmici u Čelsiju.

Gonzalo Iguain

Catherine Ivill, Getty Images Sport

Iguain je prošlog leta došao iz Juventusa u Milan na pozajmicu od godinu dana, ali je drugih šest meseci proveo u Čelsiju na novoj pozajmici.

Argentinac je u plavom dresu odigrao 18 utakmica u svim takmičenjima, a postigao je pet golova.

Uprkos tome što se suočava sa zabranom transfera, uprava Čelsija odlučila je da ne otkupi iskusnog fudlara, koji je vraćen u Juventus.

Zanimljivo, Pipita je doveden na Stamford Bridž na zahtev Mauricija Sarija, koji je u međuvremenu preuzeo italijanskog šampiona.

Komentari (5)

AK47

On i Sari do groba zajdeno

Odgovori 12 1

JT26

To sto je otisao je ozbiljno pojacanje za klub.

Odgovori 31 1

DjoleAli bas Brutalno

Odavno si propao sine moj

Odgovori 35 4

PL pregled: Svi golovi sa subotnjh mečeva (VIDEO)

Vulverhempton je stigao do velikog preokreta protiv Sautemptona, Mančester Siti ipak nije uspeo da savlada Kristal Palas, nisu se radovali ni Arsenal ni Čelsi...

Šok za Lamparda i Plavce u 4. minutu nadoknade (VIDEO)

Čelsi je poražen na gostovanju Njukaslu, i to golom Ajzaka Hejdena u četvrtom minutu nadoknade, pogledajte taj pogodak.

Hejden u 90+4. oborio Plave: Poraz Čelsija u Njukaslu!

Fudbaleri Njukasla savladali su Čelsi na svom terenu, u 23. kolu Premijer lige, golom Ajzaka Hejdena u 90+4. minutu - 1:0.