Lynne Cameron/Getty Images

13.07.2019 | 16.55 > 17:01

Čelsi sa četiri gola došao do prve pobede u predsezoni

Chelsea FC

Čelsi je sa 4:0 savladao Sent Patriks u drugom pripremnom meču pred novu sezonu.

Michy Batshuayi, Kasey Palmer

Charles McQuillan/Getty Images

Frenk Lampard je posle remija na debiju na klupi Čelsija protiv Bohemijansa došao konačno do prilike da slavi prvi trijumf na klupi "plavaca". Čelsi je slavio 4:0, a strelci su bili Mejson Maunt i Emerson Palmijeri u 14. i 31. minutu, dok je u drugom poluvremenu pogodio dva puta Olivije Žiru.

Inače svi igrači Čelsija su dobili da igrjau po poluvreme, a utakmicu su na klupi presedeli golman Kepa i Ngolo Kante.