Getty Images/Stuart Franklin

14.07.2019 | 20.59 > 21:02

Novi trijumf Liverpula, Bruster ponovo strelac

Liverpool FC

Fudbaleri Liverpula upisali su drugu pobedu na pripremnim utakmicama, pošto su savladali četvrtoligaša Bredford Siti rezultatom 3:1.

Rajan Bruster

Jan Kruger/Getty Images

Šampiona Evrope su do trijumfa predvodili Džejms Milner i Rajan Bruster, pogocima u prvom poluvremenu. Prvi je postigao dva pogotka, jedan iz penala, a treći je bio delo mladog napadača.

Bruster je tako nastavio sa sjajnim partijama na pripremama, nedavno je u pobedi nad Tranmerom bio dvostruki strelac, i ozbiljno se nameće Jirgenu Klopu, koji ga je prethodnih dana izuzetno hvalio.

Dobar meč odigrao je i krilni igrač Rajan Kent. Mladom, 22-godišnji fudbaleru, koji je često slat na pozajmice, pripadaju zasluge za oba pogotka Milnera.

Kod prvog, u 13. minutu, asistirao je iskusnom vezisti, a kod drugog, dva minuta kasnije, iznudio je jedanaesterac.

Pogodak Brustera stigao je uslede odbijene lopte posle šuta Okslejd-Čemberlejna u 41. minutu. Jedini gol za Bredford dao je Dojl iz penala u 81.

Naredni pripremni duel, Liverpul igra protiv Borusije Dortmund.