On je sa "Kanarincima" potpisao ugovor na četiri sezone.

Reč je o igraču koji ima 25 godina, karijeru je počeo u Lidsu, da bi 2016. prešao u Vest Hem, za koji je odigrao ukupno 36 mečeva.

Njegov napredak u Vest Hemu usporila je teška povreda kolena, zbog koje je bio osam meseci van terena. Bio je pozajmljivan Notingem Forestu.

Pregledi svih subotnjih mečeva PL samo na Sport Klubu

U subotu je odigrano šest utakmica osmog kola Premijer lige, samo jedan završen je bez golova i pobednika.

Milner u 90+5. iz penala oborio Lisice na Enfildu

Fudbaleri Liverpula pobedili su Lester na Enfildu u osmom kolu Premijer lige rezultatom 2:1, zahvaljujući pogotku Džejmsa Milnera iz penala u 90+5. minutu.

Samo na SK: Svi golovi 7. kola Premijer lige

Pogledajte na jednom mestu sve golove 7. kola Premijer lige. Liverpul je i dalje jedini tim sa maksimalnim učinkom, Mančester Siti je slavio protiv Evertona, a trijumfe su upisali i Totenhem, Čelsi, Lester...

HL: Gol Luke Milivojevića i pobeda Palasa (VIDEO)

U svojoj 100. utakmici za Kristal Palas Luka Milivojević dao je gol u 21. minutu iz penala, a njegov tim je sa 2:0 došao do pobede.