Alexander Hassenstein/Bongarts/Getty Images

17.07.2019 | 15.20 > 15:31

Bez Lukakua: Junajted ubedljiv protiv Lidsa

Manchester United

Fudbaleri Mančester Junajteda slavili su protiv Lidsa rezultatom 4:0 u prijateljskom meču koji su igrali u okviru turneje po Australiji.

Mančester Junajted

Laurence Griffiths, Getty Images Sport

Junajted je poveo već u sedmom minutu  golom mladog Mejsona Grinvuda, kome je Pol Pogba sjajno asistirao.

Markus Rašford je u 27. minutu duplirao vođstvo, da bi se u nastavku meča u strelce upisali i Fil Džouns i Antoni Marsijal iz penala.

Menadžer Mančester Junajteda Ole Gunar Solšer odlučio je da isproba gotovo sve igrače koje je poveo u Australiju, a izostanak Romelu Lukakua samo podgreva priče da je njegov transfer u Inter vrlo blizu.

Mančester je meč počeo u sastavu:

Romero – Van Bisaka, Baji, Lindelef, Roho – Pobga, Mektominej – Grinvud, Mata, Džejms – ovom Rašford. Početkom drugog dela trener Ole Gunars Solskjerje napravio čak 11 izmena, šansu su dobili: Pereira – Dalot, Smoling, Džouns, Jang – Matić (od 78. Garner), Andreas Pereira – Čong, Gomes, Lingard – Marsijal.