Middlesbrough FC

U petak je počela nova sezona u Čempionšipu a otvorena je remijem Lutona i Midlzbroa.

Luton, Midlzbro

Printscreen

Luton i Midlzbro otvorili su novu sezonu u ligi koju mnogi zovu najboljom drugom ligom na svetu. Počela je sezona u Čempionšipu, a trka za plasman u Premijer ligu otvorena je remijem 3:3.

Samo u prvom poluvremenu videli smo četiri gola.

Poveo je Midlzbro nakon samo sedam minuta preko Ešlija Flečera, a deset minuta kasnije Soni Bredli pogodio je za 1:1.

Defanzivac Martin Kejni doneo je preokret i vođstvo Lutonu, ali ni ovaj rezultat nije dugo bio na snazi.

Igrao se 37. minut kada je Brit Asombalonga postigao gol za 2:2.

Novi preokret dogodio se u 68. minutu. Luis Ving doneo je novo vođstvo gostima - 3:2.

Asombalonga je mogao da stavi tačku na ovaj meč u 82. minutu i dovede svoj tim na dva gola prednosti, ali je promašio penal.

Kazna je stigla u 86. minutu u vidu gola Džejmsa Kolinsa za konačnih 3:3.

U subotu će biti odigrano devet mečeva prvog kola, a na Sport Klubu ćete u direktnim prenosima moći da pratite duele Barnslija i Fulama (16 časova) i Notingem forseta i Vest Bromvič Albiona (18:30).