Pao rekord Votforda – Sar među 'Stršljenovima'

Senegalski fudbaler Ismaila Sar pojačao je redove Votforda posle višemesečnih pregovora i postavio novi klupski rekord po pitanju transfera.

Ismaila Sarr

Maddie Meyer/Getty Images

Pregovori između dve strane su dugo trajali, a činilo se da su ‚Stršljenovi‘ ostali bez šanse da dovedu Sara iz Rena pošto se prelazni rok bližio kraju.

Međutim, do novog raspleta je došlo u poslednji čas, pošto je Votford potvrdio da je doveo Sara za rekordni transfer kluba, za koji se veruje da je vredan oko 30 miliona funti. 21-godišnji Sar je, inače, potpisao petogodišnji ugovor sa Voftordom.

Za dve sezone koje je proveo u Renu, Sar je odigrao 77 utakmica i postigao 18 golova, a u taj klub je stigao posle jedne sezone u Mecu. Mladi fudbaler je odigrao 26 utakmica za reprezentaciju Senegala.

Sar je odlučio da u Votfordu nosi dres sa brojem 23.

Širer i Nevil: Koja je poenta VAR kad ga ne koriste?!

Fudbaleri Totenhema i Votforda remizirali su 1:1, ali je taj rezultat lako mogao da bude drugačiji da je sudija dosudio jedanaesterac za Stršljenove u finišu poluvremena. O upotrebi VAR u Engleskoj govorili su legende engleskog fudbala – Alan Širer i Fil Nevil.

Samo na SK: Pregled svih subotnjih mečeva Premijer lige

U subotu je odigrano osam mečeva devetog kola Premijer lige, a samo jedan duel završen je bez golova.

Da li Zvezda ima čemu da se nada u Londonu? (VIDEO)

Fudbaleri Totenhema u 9. kolu Premijer lige odigrali su nerešeno u Londonu protiv Votforda 1:1. Pevci ponovo nisu blistali i uz mnogo sreće došli su do boda tri dana uoči meča Lige šampiona protiv Crvene zvezde. Da li srpski prvak ima čemu da se nada u Londonu?

Votford oštećen za penal: Kako VAR nije video OVO? (VIDEO)

Fudbaleri Totenhema i Votforda remizirali su 1:1, ali je taj rezultat lako mogao da bude drugačiji da je sudija dosudio jedanaesterac za Stršljenove u finišu poluvremena. Snimak ne ostavlja dilemu da li je Vertongen zakačio Delofeua, ali iz VAR sobe kažu da to nije bilo dovoljno za penal...