11.08.2019 | 20.08

Lampard: Napravili smo četiri greške...

Menadžer Čelsija Frenk Lampard izjavio je da njegov tim ne sme da dopusti sebi poraze poput onog koji je doživeo od Mančester Junajteda.

Frank Lampard

Julian Finney Getty Images Sport

Plavci su na startu Premijer lige izgubili sa 4:0. Iako je londonski tim bolje počeo meč, nije mogao da savlada Davida de Heu, pa je na kraju pretrpeo ubedljiv poraz.

"Napravili smo četiri greške, oni su dali četiri gola. Moramo da budemo samokritični zbog toga. Kontrolisali smo situaciju u prvom poluvremenu, ali smo doneli neke loše odluke. Trebalo je da vodimo na poluvremenu. Njima je posle bilo lakše kada su poveli", kazao je Lampard, koji je na ovom meču debitovao kao menadžer Čelsija.

"Imamo šta da naučimo. Ne smemo ovakve greške da ponavljamo na ovom nivou. Ako pogledate utakmicu, nije trebalo da bude 4:0. Nedostaju nam neki igrači, ali to ne sme da bude izgovor. Mi smo Čelsi. Ne želimo da gubimo sa 4:0".

Čelsi već u sredu očekuje duel sa Liverpulom u Superkupu Evrope.