12.08.2019 | 14.36 > 14:39

Pogba: Megvajer je zver

Fudbaler Mančester Junajteda Pol Pogba okarakterisao je svog novog saigrača Harija Megvajera kao vođu posle njegove igre na utakmici sa Čelsijem.

Harry Maguire

Julian Finney/Getty Images

‚Crveni đavoli‘ su Megvajera doveli iz Lestera za 80 miliona funti, što je rekordan transfer za jednog defanzivca. Junajted je u nedelju deklasirao Čelsi sa 4:0 na „Old Trafordu“ u prvom kolu Premijer lige, a engleski fudbaler je impresionirao na svom debiju.

Zovem ga ‚zver‘. Razgovarali smo o tome da odbrana mora da bude dobro kontrolisana, a on se odlično razume sa Viktorom Lindelofom. Bila je ovo odlična utakmica za ceo tim za start sezone. U prvom poluvremenu su oni dominirali u pogledu šansi i poseda, ali smo mi reagovali u nastavku. Prilike koje smo stvarali su nam omogućile da preuzmemo kontrolu i bili smo bolji. Imali smo sreće da povedemo iz penala u prvom poluvremenu, ali posle lošeg starta smo odlično završili meč. Zadovoljni smo svojim izdanjem“, rekao je Pogba.

Junajted naredna utakmica u Premijer ligi čeka narednog ponedeljka, kada gostuje Vulverhemptonu, a taj meč, kao i sve ostale, moći ćete da pratite na Sport Klubu.