Rodžers: Razočaran sam, trebalo je da pobedimo

Menadžer Lestera Brendan Rodžers smatra da je njegova ekipa mogla da pobedi Čelsi.

Michael Regan Getty Images Sport

Meč na Stamford Bridžu završen je bez pobednika, rezultatom 1:1.

Poveo je Čelsi. Endidi je napravio kardinalnu grešku u sedmom minutu ispred svog šesnaesterca i poklonio loptu Mauntu, kojem nije bilo teško da savlada Šmajhela.

Ipak, Endidi se do kraja iskupio, pošto je postigao izjednačujući gol u 67. minutu.

"Zadovoljan sam kako smo igrali. Gostovali smo vrhunskom timu, tako da je ovo bilo vrlo dobro. Razočaran sam golom Čelsija, ali kad igrači pogreše to je moja krivica. Smatram da smo igrali na visokom nivou. Jedino razočaranje je što nismo pobedili", kazao je Rodžers.

"Osvojili smo bod, nadamo se da ćemo sledeće tri. Stvorili smo dovoljno šansi da pobedimo, ali nije lako savladati ovakav tim."

U narednom kolu, Čelsi gostuje Noriču, a Lester Šefildu.