Alexander Hassenstein/Bongarts/Getty Images

25.08.2019 | 15.07 > 15:21

Svonsi i dalje ne zna za poraz, pao i Birmingem

Swansea City

Fudbaleri Svonsija nastavili su sa sjajnim partijama i ovog vikenda ne znaju za poraz, pa su tako u petom kolu Čempionšipa pobedili Birmingem rezultatom 3:0.

Catherine Ivill/Getty Images

Birmingem se branio koliko je mogao do 63. minuta, a onda je Kajl Noton zatresao mrežu i doveo domaćine u vođstvo.

Samo pet minuta kasnije Labudovi su duplirali prednost golom Bersanta Čelina, da bi tačku na rezultat stavio Borha Baston u 75. minutu golom sa bele tačke.

Svonsi u šestom kolu gostuje ekipi Lidsa, a meč je okarakterisan kao derbi kola jer će se sastati dve najbolje ekipa u dosadašnjem toku sezone u Čempionšipu. Obe ekipe za asda imaju po 13 bodova, četiri pobede i jedan remi.