Clive Rose Getty Images Sport

13.09.2019 | 17.33 > 17:35

Arsenal bez Lakazeta najmanje pet mečeva

Napadač Arsenala Aleksander Lakazet zbog povrede će propustiti sve mečeve Tobdžija u septembru.

Aleksandar Lakazet

Steve Bardens, Getty Images

Kako se navodi u saopštenju kluba iz Londona, francuski reprezentativac je povredio zglob i van terena će biti do kraja ovog meseca.

"Posle detaljih pregleda, doktori su Lakazetu savetovali da se odmori i ojača zglob. Aleks je sa ovom povredom igrao nekoliko nedelja, a u tim će se verovatno vratiti u oktobru," saopšteno je u petak.

Dvadesetosmogodišnji napadač je ove sezone postigao dva gola u tri meča u Premijer ligi.

blockquote class="twitter-tweet">

We've got a team news update on @LacazetteAlex

— Arsenal (@Arsenal) September 13, 2019

Arsenal u nedelju gostuje Votfordu u petom kolu prvenstva Engleske, a do kraja meseca će se sastati još sa Ajntrahtom, Aston Vilom, Notignemom i Mančester Junajtedom.

Komentari (5)

Angel Merkela

e njesra...

Odgovori 3 0

Реза

Ма џаба им све... Док год је онај чака у игри, а још и капитен!?? Нема њима спаса...

Odgovori 12 1

Solšer

Svakako se ne bi naigrao, iz nekog razloga mu emery ne dopusta da igra citav mec a vrhunski je napadac

Odgovori 25 2

Fudbaleri Aston Vile se posvađali usred meča! (VIDEO)

Fudbaleri Aston Vile Tajron Mingas i Anvar El-Gazi sukobili su se u 35. minutu prvog poluvremena. Saigrači su uspeli da ih obuzdaju, a sudija Majk Din ih je opomenuo da se smire ili će dobiti žute kartone.

Džaka: Uplašili smo se Votforda u drugom poluvremenu

Arsenal je imao vođstvo od 2:0 na Vikaridžu posle prvih 45 minuta i delovalo je da će "tobdžije" obradovati svoje navijače sa nova tri boda. Ipak drugo poluvreme donelo je potpuno drugačiju sliku i Arsenal je i dobro prošao sa remijem.

Arsenal poklonio bod Votfordu

Arsenal je vodio 2:0 na gostovanju Votfordu, ali greškama je uspeo da pokloni bod rivalu

Emeri: Znali smo da 2:0 nije dovoljno

Menadžer Arsenala Unai Emeri izjavio je posle remija sa Votfordom da njegovi mladi igrači mogu mnogo da nauče iz tog meča.