13.09.2019 | 22.50 > 22:52

Dojava o bombi i evakuacija, pa remi u Derbiju

Fudbaleri Derbi Kauntija i Kardifa podelili su bodove na startu sedmog kola Čempionšipa - 1:1.

Cardiff, Kardif

Nathan Stirk, Getty Images Sport

Skot Meloun je u 6. minutu posle velike gužve doneo prednost ekipi koja je prošle sezone dogurala do finala baraža za ulazak u Premijer ligu, a konačan rezultat već u 19. minutu postavio je Nemac Robert-Nesta Glacel iz penala.

Izjednačujućem pogotku prethodila je greška kapitena Derbija Ričarda Kioa.

Domaći su bez pobede još od prvog kola i trenutno su 18. na tabeli sa 7 bodova, dok Kardif, koji je ispao iz Premijer lige, ima 9 bodova.

Inače, igrači i navijači Derbija i Kardifa evakuisani su sa stadiona pre utakmice zbog sumnje da je postavljena bomba. Posle pet minuta svi su se vratili vratili na svoja mesta i meč je počeo na vreme.

U subotu u 13:30 časova na SK2 pratite meč iz Londona u kome se sastaju Fulam Aleksandra Mitrovića i Vest Bromviča.