David Ramos, Getty Images

16.09.2019 | 22.50 > 22:52

Sjajan meč, ali bez golova na Vila Parku

West Ham United

Fudbaleri Aston Vile i Vest Hema podelili su bodove u poslednjoj utakmici petog kola Premijer lige - 0:0.

Aston Villa, West Ham

Richard Heathcote, Getty Images Sport

Na Vila Parku je viđen odličan meč, a nedostajali su samo golovi da bi utisak bio potpun.

Povratnici u elitno društvo bili su bliži pobedi, a najbolju šansu propustio je Džek Griliš u 88. minutu.

Ekipa iz Birmingema je poslednjih četvrt časa imala i igrača više zbog isključenja defanzivca Artura Masuake, međutim, Čekićari se nijednog trenutka nisu povukli već su na sve načine pokušavali da dođu do trećeg uzastopnog trijumfa.

Duel na Vila Parku obeležila je i svađa igrača domaće ekipe Anvara El-Gazija i Tajrona Mingsa.

Aston Vila je posle prvog remija u sezoni na deobi 17. pozicije sa Njukaslom, dok je Vest Hem u gorenjem delu tabele sa osam bodova, koliko imaju i Totenhem, Mančester Junajted, Lester, Čelsi i Arsenal.

Pogledajte REZULTATE i TABELU.

Komentari (9)

Qwerty

WHU bio je mnogo bolji a i dosta je kvalitetnija ekipa od Aston Vile.U Aston Vili su ulozili ogroman novac(kao prosle sezone Fulam)ali rezultati su itekako mrsavi.Imajo odlicnog golmana i to je to.Trener im je neki anonimus,mislim da ce ga brzo smeniti.Po meni Aston Vila vec sada ozbiljan kandidat za Cemponsip.Tuzno je to jer je Vila klub sa ogromnom tradicijom a i Birmingem kao drugi najveci grad u Engleskoj zasluzuje premiijerligasa.Vulverhemtom je ipak samo predgradje Birmingema a WBA i Birmingem Siri tavore u Cempinsipu.A i Vulverhenpton je u ozbiljnoj krizi...

Odgovori 2 0

Реза

Сјајан меч али без голова!?? Што би професорица српског рекла - ћаци, ова стилска фигура се зове оксиморон :D

Odgovori 3 1

Ivan

Sjajan meč i bez golova ne idu u istoj rečenici. 20 igrača trče 90 minuta i ne mogu da daju jedan jedini gol.

Odgovori 16 11

Pelegrini: Nije bio penal

Vest Hem je doživeo drugi poraz u sezoni, pošto je na svom terenu izgubio od gradskog rivala Kristal Palasa.

Pregledi svih subotnjih mečeva PL samo na Sport Klubu

U subotu je odigrano šest utakmica osmog kola Premijer lige, samo jedan završen je bez golova i pobednika.

Orlovi jači od Čekićara: VAR u 87. za preokret Palasa

Fudbaleri Kristal Palasa savladali su Vest Hem na gostovanju, u osmom kolu Premijer lige, posle preokreta 2:1. Pobedonosni gol za Orlove dao je Džordan Aju u 87. minutu, a pogodak je priznat tek posle konsultacija VAR.

Milner u 90+5. iz penala oborio Lisice na Enfildu

Fudbaleri Liverpula pobedili su Lester na Enfildu u osmom kolu Premijer lige rezultatom 2:1, zahvaljujući pogotku Džejmsa Milnera iz penala u 90+5. minutu.