VAR odlučio: Totenhem opet bez pobede u gostima

Fudbal - video 21. sep 201915:26 > 15:32
Clive Mason/Getty Images

Fudbaleri Totenhema uspeli su da izgube prednost koju su imali u prvom poluvremenu, pa je Lester na kraju slavio kod kuće rezultatom 2:1.

Fudbaleri Lestera pobedili su Totenhem kod kuće rezultatom 2:1 u utakmici šestog kola Premijer lige. Spursi su do prednosti došli u 29. minutu, kada je Hari Kejn na sjajnu aistenciju Songa, bukvalno u padu uspeo da postigne gol.

Nakon toga usledila je diskutabilna odluka sudije, koji se posle pregleda gola pomoću VAR odlučio da poništi gol Serža Orijea jer je Hjong-min Son navodno bio u ofsajd poziciji. Pitanje je kako bi tekla utakmica da je gol priznat Pevcima.

Domaćini su uspeli da izjednače u 69. minutu zahvaljujući pogotku Rikarda Pereire. Portugalski fudbaler je posle sjajne akcije tima prosledio loptu u Totenhemom gol.

Tačku na konačan rezultat postavio je Medison u 85. minutu evrogolom sa dvadesetak metara.

Spursi već devet utakmica ne znaju za pobedu u gostima.

Rezultate ostalih mečeva Premijer lige možete pogledati OVDE, a tabelu OVDE.